Çekmeköy Tesisatçı

Çekmeköy Tesisatçı

Çekmeköy’de Faaliyet gösteren firmamız 2000 yılından beri yaklaşık 16 yıldır Çekmeköy’de tesisat işlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Tesisatçı ile nasıl İrtibata Geçebilirim?

Cep telefonlarınızdan Resme tıkladığınızda otomatik Tesisat ustamıza bağlanmaktasınız.

Tesisat İşlerini Nasıl Çözmektesiniz?

Çekmeköy’de tesisat işlerinde son teknoloji ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en kısa sürede cevap verip sonlandırıyoruz. Görüntüleme mekanizması sayesinde kırma dökme yapmadan tesisat işlerinizi uzman ekiplerimiz yapmaktadir. Tesisatçı ekiplerimiz alanında uzman ve son teknoloji ile donatılmış ve tesisat alanında kendilerini geliştirmiş kişilerdir. hizmetlerimizde öncülüğümüz saygı ve güler yüzdür.

Bir telefonla evlerinize usta gönderiyoruz, tesisatçı ekiplerimiz sizlere Su kaçağı, Pimaş açma, Kalorifer peteği ve radyatör temizliği ve bütün tadilat işlerinde yardımcı olmaktadırdırlar. Çekmeköy’de şirketimizin merkezi olmasına rağmen istanbulda Anadolu ve Avrupa yakasında hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Su kaçaklarında son Teknolojileri kullanmaktayız özelikle kaçağı tespit ederken en uygun yöntem hangisi ise onu uyguluyoruz, pimaş açmada ilse görüntülü kameralı sistemi kullanmatayız. kırılmadan dökmeden tespit yapıp sizlere en uygun maliyetli işçiliği çıkarıyoruz.

Tesisat işlerinde en önemli konulardan birisi de fiyat belirsizliğidir. malzemelerrin kalitesine ve işçiliğe göre değişik fiyatlar çıkmaktadir. isterseniz çekmeköy tesisatçınızı arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çekmeköy tesisatçınız artık google haritalarında yerini alarak sizlerin daha kolay ulaşmasını sağlamaktadı.
Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Selim KARAHAN

Su Kaçak Tespit

Su Kaçak Tespit
00:00
--
/
--