Dudullu Tesisatçı

Dudullu Tesisatçı firmamıza hoşgeldiniz…

Firmamız olarak yaklaşık 16 senelik tecrübesi ile sizlere su kaçağı tespiti, pimaş açma, pimaş görüntüleme ve tadilat hizmeti vermekten memnuniyet duyarız. firmamızın merkezi Çekmeköy‘de olmasına rağmen Dudullu’da da faaliyet göstemektedir, Bir telefonla ayağınıza Tesisatçılarımızı gönderiyoruz.

Ekiplerimizin her biri uzman kişilerden oluşmaktadır. Ekiplerimiz son teknolojiyle dolanıtılmış her türlü teknolojik malzemeyi kullanabilmektedirler. su kaçağı tepitinde sizlere en uygun maliyeti çıkararak işçiliklerini en iyi şekilde yapmaktadırlar. pimaş açmada son teknoloji kanal açma aleti ile görüntülü pimaş açma uygulamaktadırlar, bu sayede kırmadan dökmeden etrafa zarar vermeden problemlerinizi sonlandırıyoruz.

Problemlerinizin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamak için ekiplerimiz servislerimizle en kısa sürede adreslerinize gelmekte ve görüntüleme makinası ile kısa sürede sorunun kaynağını bulmaktadir.

pimaş açma ve pimaş görüntülemede ekiplerimiz uzmanlaşmışlardır, şimdi bir telefonla yanınızdayız…

Dudullu tesisatçınız sizlere 7/24 hizmet vermekte olup sizlerin bir sürprizle karşılaşmamanız için istediğiniz takdirde başlangıçta fiyat teklifi alabilir. yada  evlerinize ücretsiz keşif için usta isteyebilirsiniz.
Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Selim KARAHAN

Su Kaçak Tespit

Su Kaçak Tespit
00:00
--
/
--