Üsküdar Tesisatçı

Üsküdar’de Su Tesisatı Hizmetleri

Karahanlar Tesisat olarak Üsküdar‘de yeni şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hızlı servis imkanlarımız sayesinde bir telefonla adresinize su tesisatı ustası gönderiyoruz ve her türlü probleminize çözüm buluyoruz.

Ümraniye’de tesisat işlerinde sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?

  • Su kaçağı tespiti ve onarımı
  • Su Sızıntısı Tespit
  • Pimaş açma
  • Pimaş görüntüleme
  • kalorifer ve radyatör temizliği
  • Her türlü tadilat

Su kaçağı tespitinde son teknolojileri kullanmaktayız. Özellikle kaçağı tespit ederken en uygun yöntem hangisi ise onu uyguluyoruz. Pimaç açmada ise görüntülü kameralı sistemi kullanmaktayız. Kırılmadan dökmeden tespit yapıp sizlere en uygun maliyetli çözümü sunuyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizden destek alınız.

Tesisatçı İle Nasıl İrtibat Kurabilirim?

Yukarıda Resimde Numaramız mevcut bulunmakta olup ayrıca cep telefonunuzdan girdiyseniz resme tıklamanız durumunda tesisatçımıza sizi bağlamaktadir.

Tesisatçıdan Hanigi Hizmeteri Alabilirim

Tesisatçılarımızıdan; su tesisatı, kalorifer temizliği, petek temizlliği, pimaş açma, su kaçak bulma, ev ve ofis tesisatları ve her türlü tadilat işlerinde tesisatçılarımızdan destek alabilirsiniz.

Üsküdar Tesisatçı
00:00
--
/
--

Su Tesisatının maaliyetini ve kullanılacak malzeme fiyatlarını öğrenmek işçin bizleri 7/24 arayabilirsiniz, İsterseniz evlerinize ücretsiz keşif yapmak için ustalarımızı gönderebiliriz.

Üsküdar Su Tesisatçınıza daha kolay ulaşabilmeniz için artık google haritalarında yerimizi aldık, Haritadan yerimizi görebilir resimlerimize bakabilirsiniz.
Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Selim KARAHAN

Su Kaçak Tespit

Su Kaçak Tespit
00:00
--
/
--